Vecta Design

Prindi

Mis on pinglagi?

Pinglaed on suurepärane materjal lagede jaoks kuna lage saab paigaldada kiiresti, ilma mööblit toast välja tõstmata. Lagi paigaldatakse ühes tükis ja paigaldusel ei teki ehitusprahti. Me võime toota matte, läikivaid ja läbipaistvaid materjale. Valikus on peaaegu kõik värvitoonid, pakume ka prinditud lagesid.

Pinglae paigaldust alustatakse profiilide paigaldusega. Profiilid kinnitatakse otse esialgse lae alla või nii, et süvistatavad lambid või ventilatsiooni torud ära mahuksid. Pinglaele saab paigaldada lambid, suitsuandurid, ventilatsiooni avad jne.

Kuna pinglagi toodetakse originaal-laest natuke väiksem, siis lae paiglduse käigus soojendatakse pinglage  50-70 kraadini, mis muudab pinglae elastseks ning pinglae küljes oleva harpuuni abil saab kinnitada lae profiilide külge. Ruumi jahtumisel pinglagi tasandub ja pinguldub. Tulemuseks on ühtlaselt sile pind.

Pinglaed on eriti suurepärased niisketesse ruumidesse, sest need on niiskuskindlad ja ei soodusta mikroorganismide teket lael. Niiskuse mõju all pinglae dimensioonid ei muutu. Vecta Design pinglaed vastavad tuleohutuse nõuetele ja on tuleohutud. Vecta Design pinglaed sobivad ka allergikutele ning astmaatikutele. 

Euroopas on pinglagesid paigaldatud üle 40 aasta. Lae vastupidavuse aeg on piiramatu. Anname oma toodetele 10 aastase garantii.

Pinglaed on suhteliselt hooldusvabad, sest need on antistaatilised. Puhastamiseks tuleks kasutada vaid niisutatud lappi. Need ei hakka pragunema ega vaja täiendavat värvimist ega remonti nagu tavalised laed.