Vecta Design

Prindi

Firma

Vecta Design – usaldusväärne partner

 

Tänu suurepärasele kvaliteedile ja stabiilsele tootmisele omab Vecta Design pikaajalisi koostöölepinguid üle maailma  ning on saanud kõige populaarsemaks pinglae tootjaks Euroopas. Vecta Design pakub oma paigaldajatele ja esindajatele pidevat täiendkoolitust ja seab pinglae paigaldusele kõrged normid. Olles nii pinglae tootja kui ka paigaldaja omab Vecta Design kõige põhjalikemaid teadmisi toote omadustest, paigaldusest ja erinevatest võimalustest. Vajadusel pakutakse tooteid ja erilahendusi ka projektipõhiselt. 

Vecta Design on erakapitalil põhinev ettevõte, asutatud 2006 aastal koostöös EASiga ning on registreeritud kaubamärk. Firma on ainus professionaalne pinglagede tootja Baltikumis. Enamus valmivast toodangust (umbes 95%) eksporditakse. 

Alates 2009. aastast kuulub Vecta Design Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liikmete hulka.

2008. aastal uuendas Vecta Design tootmist ning paigaldas tootmisesse uued kõrgtehnoloogilised seadmed. Kõik Vecta Design pinglaed läbivad nelja etapilise kvaliteedikontrolli, mis aitab meie ettevõttel hoida juhtivat kohta toote kvaliteedi osas. 

Vecta Design pakub sisedisaini valdkonnas laia valikut: prinditud tekstiilist seinakatted, tähistaevas,  3D laed, moodullaed, individuaalsed valgustid ja palju teisi huvitavaid lahendusi. 


Hoolime Tervisest ja Keskkonnast

 

Vecta Design pöörab erilist tähelepanu pinglagede kvaliteedile ning ohutusele. Oleme ainukene Eesti tootja, kes on testinud oma pinglagede kvaliteeti vastavalt kõige rangemale pinglae EN 14716:2004 standardi ZA1 süsteemile ning ainukesed, kes on testinud ka õmbluste vastupidavust pikaajalisel kasutamisel. Kõik tooted on sertifitseeritud ja vastavad Euroopa Liidu standarditele ning omavad CE ohutusmärki, A+ sertifikaati ning vastavad tuleohutusnõuetele BS1 D0 ja BS2 D0. Vecta Design tooted ei sisalda ohtlikke aineid ega ftalaate ja Vecta Design kasutab pakkimisel vaid ümbertöödeldavaid materjale. 

Kliendid Kiidavad

 

Vecta Design aitab luua uuenduslikke lahendusi sisedisainile. Meil on vajalik tehnoloogia ja erialased teadmised.  Meie peamiseks prioriteediks on toodete kõrge kvaliteet ning koostöös disainerite, arhitektide ja ehitajatega hoolime oma klientide suurtest ja väikestest projektidest.  Vecta Design kuulab oma klientide ja paigaldajate ettepanekuid ning täiustab pidevalt tootevalikut ning mõtleb välja uusi lahendusi vastavalt nõudlusele. Vecta Design annab enda toodetud pinglagedele 10 aastase garantii. 

Toodete Pidev Arendamine  

Vecta Design uuendab pidevalt oma tootevalikut, investeerib uutesse tehnoloogiatesse ning mõtleb välja uusi lahendusi, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi soove. Tootmisruumidesse on paigaldatud kaamerad, spetsiaalsed pinglagede valmistamise lauad, pakkimisseadmed ning laiaformaadilised printerid. Pakume oma klientidele ka 3D modelleerimist ning ruumide visualiseerimist. Arvutigraafikaga saame pakkuda ka individuaalseid prinditud lagesid. Vecta Design on välja töötanud spetsiaalse paigaldussüsteemi ning teeb pidevat tootmiskontrolli. 2016 aastal valmib uus Vecta Design pinglagede tootmishoone.